بهره برداری از فاز دوم مجتمع تجاری خدماتی و تفریحی عتیق تبریز
بهره برداری از فاز دوم مجتمع تجاری خدماتی و تفریحی عتیق تبریز

فاز دوم مجتمع تجاری خدماتی و تفریحی عتیق تبریز به بهره برداری رسید. محمدرضا عباسی، مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان در این مراسم، گفت: پروژه‌های عمرانی ما در این شهر تعطیل نشده است و در این برهه که در خدمت شهرداری تبریز هستیم، بدون معوقه پرداخت حقوق کارها را پیش می‌بریم. وی اظهار کرد: […]

فاز دوم مجتمع تجاری خدماتی و تفریحی عتیق تبریز به بهره برداری رسید.

محمدرضا عباسی، مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان در این مراسم، گفت: پروژه‌های عمرانی ما در این شهر تعطیل نشده است و در این برهه که در خدمت شهرداری تبریز هستیم، بدون معوقه پرداخت حقوق کارها را پیش می‌بریم.

وی اظهار کرد: این پروژه در سال ۸۹ تملک شده است و فاز اول آن ۲۰۰ واحد مسکونی افتتاح شد که ۱۳۰ هزار متر مربع مساحت دارد و در هفت طبقه احداث شده است.

وی ادامه داد: طبقات منفی یک و همکف پروژه عتیق تجاری است و ۳۶۵ واحد دارد و طبقات دو و سه دارای ۱۸۸ واحد خدماتی است. 

عباسی عنوان کرد: در این چهار سال، ما مشکلات زیادی داشتیم. کرونا، افزایش بی رویه قیمت مصالح به خصوص سیمان و میلگرد تاثیرگذار بوده اما اجازه ندادیم هیچ وقفه‌ای در اجرای پروژه‌ها اتفاق بیافتد. 

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی با بیان این‌که هیچگونه وامی برای این پروژه‌ها اخذ نشده است، گفت: ما در شرکت درآمدزایی کردیم اما هیچ وقت مغازه‌ها را نفروختیم تا هزینه ساخت پروژه شود و اکنون این پروژه دارای ارزش ۱۴۰۰ میلیاردی است.

بر اساس این گزارش، فاز دوم مجتمع خدماتی تفریحی رفاهی عتیق در فضایی به مساحت چهار هکتار و با اعتبار ۱۷۰۰ میلیارد ریال عصر روز گذشته به بهره‌برداری رسید.

 پروژه عتیق در هفت طبقه شامل طبقات تجاری، خدماتی و پارکینگ اجرا شده است که ۲۰۰۰ میلیارد ریال نیز برای تامین تاسیسات زیر بنایی مجتمع اختصاص یافته است.

از مجموع ۵۳۹ واحد این پروژه، ۱۷۳ واحد خدماتی، ۳۲۳ واحد تجاری و پارکینگ با گنجایش بیش از ۱۱۵۰ دستگاه خودرو، فودکورت، شهربازی و … پیش بینی شده است.  

برخی واحدهای این پروژه نیز در سال‌های اخیر تحویل داده شده و مالکین در حال فعالیت هستند.

در مرحله اول طرح بازآفرینی بافت تاریخی و فرسوده عتیق، ۲۰۰ واحد مسکونی توسط شهرداری تبریز احداث و افتتاح شده است.

انتهای پیام 

  • منبع خبر : ایسنا