امنیت ایران مدیون آذربایجان است
امنیت ایران مدیون آذربایجان است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امنیت ایران مدیون آذربایجان است، گفت: دشمنان ایران و انقلاب برای هیچ منطقه‌ای مانند آذربایجان سرمایه‌گذاری نکرده‌اند اما با عنایت الهی، همراهی مردم، درایت مسئولان و نهادهای نظامی و امنیتی هیچ مشکل خاص امنیتی در استان نداریم. محمدرضا پورمحمدی در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی استان اظهار کرد: نیروی انتظامی […]

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امنیت ایران مدیون آذربایجان است، گفت: دشمنان ایران و انقلاب برای هیچ منطقه‌ای مانند آذربایجان سرمایه‌گذاری نکرده‌اند اما با عنایت الهی، همراهی مردم، درایت مسئولان و نهادهای نظامی و امنیتی هیچ مشکل خاص امنیتی در استان نداریم.

محمدرضا پورمحمدی در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی استان اظهار کرد: نیروی انتظامی در همه‌ی صحنه‌ها، در کف میدان حضور داشته و با تدبیر و درایت در جهت تأمین نظم و امنیت عمومی تلاش کرده است.

وی با اشاره به نقش آذربایجان و تبریز در تاریخ ایران‌زمین گفت: هیچ‌کس به اندازه‌ی رهبر معظم انقلاب اهمیت آذربایجان را درک نکرده است و تعبیری که ایشان برای آذربایجان به عنوان سر ایران به کار برده‌اند، به خوبی نقش آذربایجان را در تحولات تاریخی کشور نشان می‌دهد.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، سردار حسین عبدی، فرمانده نیروی انتظامی استان نیز در این دیدار با تبریک هفته‌ی دولت و قدردانی از تلاش‌ها و خدمات دولتمردان، از نقش استاندار در ایجاد انسجام و همدلی میان مسئولان استان تمجید کرده و گفت: در سایه‌ی این همدلی و به‌رغم تمام ناملایمتی‌ها، شاهد کمترین مشکلات امنیتی در استان بوده‌ایم.

  • منبع خبر : ایسنا