امسال ۶۱۴واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد آذربایجان‌شرقی احداث شد
امسال ۶۱۴واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد آذربایجان‌شرقی احداث شد

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌شرقی از ساخت ۶۱۴ واحد مسکن برای مددجویان تحت حمایت استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد. محمد کلامی روز یکشنبه در گفت وگویی با اشاره به برنامه‌های این نهاد برای تامین مسکن مددجویان تحت حمایت اظهار کرد: در این مدت به طور میانگین روزانه بیش از سه واحد مسکن به […]

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌شرقی از ساخت ۶۱۴ واحد مسکن برای مددجویان تحت حمایت استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

محمد کلامی روز یکشنبه در گفت وگویی با اشاره به برنامه‌های این نهاد برای تامین مسکن مددجویان تحت حمایت اظهار کرد: در این مدت به طور میانگین روزانه بیش از سه واحد مسکن به نیازمندان تحت حمایت استان تحویل داده شده است.

وی اضافه کرد: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۴۱۴ واحد مسکن مددجویی نیز تعمیر شده است که به طور میانگین روزانه بیش از ۲ واحد مسکن را شامل می شود.

 کلامی با اشاره به دیگر خدمات این نهاد در حوزه مسکن گفت: در ۶ ماهه نخست سال جاری ۱۴۴ فضای بهداشتی برای منازل مددجویان تحت حمایت احداث شده است.

وی همچنین به تفاهم‌نامه های کمیته امداد با نهادهایی چون بسیج سازندگی، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن برای ساخت سرپناه برای نیازمندان تحت حمایت اشاره کرد و افزود: ساخت مسکن برای مددجویان از اولویت های اساسی کمیته امداد آذربایجان شرقی در عرصه مبارزه با محرومیت است.

به گزارش ایرنا، ۷۰ هزار خانوار در آذربایجان شرقی تحت حمایت کمیته امداد هستند.

  • منبع خبر : ایرنا