اماکن ورزشی دانشگاه تبریز تعطیل شد
اماکن ورزشی دانشگاه تبریز تعطیل شد

هیات رییسه دانشگاه تبریز با صدور اطلاعیه‌ای از تعطیلی مکان‌های ورزشی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش نهال امید، با توجه به تصمیم هیات رییسه‌ دانشگاه تمامی اماکن ورزشی دانشگاه تبریز (استخر، سالن‌های فوتسال، والیبال، استادیوم، سالن بزرگ شهدا و مجموعه‌های ورزشی خوابگاه‌های دانشجویی‌) تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

امروز دوشنبه طی اطلاعیه ای براساس مصوبه جلسه روسای دانشگاه‌های استان در دانشگاه تبریز به منظور پیشگیری و رفع نگرانی‌های دانشجویان و خانواده‌هایشان، تمامی فعالیت‌های آموزشی‌، کلاس‌های درسی دانشگاه‌های استان تا پایان سال تعطیل اعلام شد.

دانشگاه ها مطابق با سرفصل‌های مصوب، طبق مصوبات هیات رئیسه فعالیت‌های آموزشی را با تمدید تقویم آموزشی و یا در طول ترم بعد از تعطیلات نوروز جبران می‌کنند.دانشگاه‌هایی که امکان برگزاری جلسات دفاع از رساله‌ها و پایان نامه‌ها و کلاس‌های آموزشی به صورت غیر حضوری را دارند می‌توانند در این زمینه برنامه ریزی کنند. با توجه به تعطیلی فعالیت‌های آموزشی دانشگاه‌ها امکان استفاده از مرخصی اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی بر اساس درخواست آنان تسهیل خواهد شد.

تصمیم به تعطیلی دانشگاه های استان آذربایجان شرقی تا پایان سال در حالی اتخاذ می شود که هیچ مورد ابتلا به ویروس کرونا در این استان از طرف دانشگاه علوم پزشکی تبریز تایید نشده است.

ایرنا