اقلام بهداشتی بین پاکبانان تبریز به طور مداوم توزیع می‌شود
اقلام بهداشتی بین پاکبانان تبریز به طور مداوم توزیع می‌شود

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت: اقلام بهداشتی از جمله ماسک، دستکش، اسپری‌های ضد عفونی کننده انفرادی و ژل ضد عفونی کننده دست در بین تمامی پاکبانان و رانندگان حوزه خدمات شهری به صورت مداوم توزیع می‌شود.

به گزارش نهال امید، علیرضا اصغری در این خصوص اظهار کرد: با توجه به این‌که پاکبانان ضامن بهداشت شهری هستند شغل پاکبانی را نمی‌توان تعطیل کرد و از طرفی چون محیط کاری حساسی دارند باید همیشه به سلامت فردی این عزیزان رسیدگی شود.

وی افزود: در این شرایط که ویروس کرونا تهدیدی برای سلامت جامعه شده سازمان خود را موظف می‌داند تا اقلام بهداشتی برای پاکبانان و رانندگان حوزه خدمات شهری تهیه و توزیع کند و ناظران سازمان مدیریت پسماند در مناطق مسئولیت نظارت بر استفاده این اقلام را بر عهده دارند.

وی بیان کرد: خوشبختانه تا کنون هیچ یک از پاکبانان و رانندگان عزیز به ویروس کرونا مبتلا نشده‌اند و امید داریم با رعایت نکات بهداشتی و استفاده از اقلام توزیع شده همه این عزیزان در سلامتی و تندرستی باشند.

اصغری اظهار کرد: برای سلامتی شهروندان عزیز و پاکبانان و رانندگان زحمتکش تمامی باکس‌های زباله، زیر باکس‌ها، خودروهای حمل پسماند و مرکز دفن زباله به صورت مداوم، ضدعفونی می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین ریشه کن شدن این ویروس باید همه سازمان‌ها، ارگان‌ها و تمامی آحاد مردم متحد شوند و سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز نیز با حداکثر امکانات و تجهیزات سعی برآن دارد تا با استعانت از خداوند متعال به وظایف خود در مقابل مردم بافرهنگ تبریز عمل کند.

روابط عمومی شهرداری تبریز