استفاده از ظرفیت معادن در توسعه زیربنایی آذربایجان شرقی
استفاده از ظرفیت معادن در توسعه زیربنایی آذربایجان شرقی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که بهره‌مندی از حقوق دولتی مرتبط با معادن در مسیر بهسازی و ایجاد راه‌های روستایی مجاور معادن ادامه دارد، اظهار کرد: طی روزهای گذشته عملیات اجرایی بهسازی مسیرهای روستایی در شهرستان های سراب و بناب به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال به اتمام رسید. حبیب امین زاده اضافه کرد: در […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که بهره‌مندی از حقوق دولتی مرتبط با معادن در مسیر بهسازی و ایجاد راه‌های روستایی مجاور معادن ادامه دارد، اظهار کرد: طی روزهای گذشته عملیات اجرایی بهسازی مسیرهای روستایی در شهرستان های سراب و بناب به ارزش ۱۲۰ میلیارد ریال به اتمام رسید.

حبیب امین زاده اضافه کرد: در این ارتباط جاده دسترسی دو روستا در شهرستان سراب به طول ۵٫۵ کیلومتر و مسیر سه روستا در شهرستان بناب به طول ۷٫۵ کیلومتر بهسازی و تعمیر شد.

وی با اشاره به بخشی از اقدامات مشارکتی سازمان صمت و اجرای طرح‌های عمرانی از محل یک درصد اعتبارات حقوق دولتی، اظهار کرد: تردد خودروهای سنگین معدنکاران از مسیرهای در مسیرهای روستایی با عمر بیش از ۲۰ سال، باعث تخریب این مسیرها می‌شود که سازمان صمت بر اساس وظیفه ذاتی خود اضافه کرد از محل حقوق دولتی پرداختی از سوی معادن اقدام به بهسازی آنها می نماید.

به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن تجارت آذربایجان شرقی؛ امین زاده ابراز امیدواری کرد بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و در صورت تخصیص به موقع اعتبارات پیش بینی شده، عملیات اجرایی، تعمیر و بهسازی مسیرهای روستایی استان به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال انجام شود.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا