آغاز یک راه سخت و پرتلاش؛تحقق شعار دولت مردمی در نخستین روزهای خدمت
آغاز یک راه سخت و پرتلاش؛تحقق شعار دولت مردمی در نخستین روزهای خدمت

به گزارش نهال امید :دولت سیزدهم پس از رای اعتماد مجلس شورای اسلامی با ۱۸ وزیر کار خود را از دقایق اولیه چهارم شهریورماه آغاز کرد تا مردمی‌بودن را به معنای واقعی کلمه یک فرصت برای خدمتگزاری غنیمت بشمارد و در اولین گام استان خوزستان را برای آغاز یک راه پرتلاش انتخاب کرد. دولتمردان تازه […]

به گزارش نهال امید :دولت سیزدهم پس از رای اعتماد مجلس شورای اسلامی با ۱۸ وزیر کار خود را از دقایق اولیه چهارم شهریورماه آغاز کرد تا مردمی‌بودن را به معنای واقعی کلمه یک فرصت برای خدمتگزاری غنیمت بشمارد و در اولین گام استان خوزستان را برای آغاز یک راه پرتلاش انتخاب کرد.

دولتمردان تازه نفس به همراه آیت الله سید ابراهیم رییسی در اولین اقدام و در نخستین روز پس از رای اعتماد مجلس شورای اسلامی و همزمان با هفته دولت، ضمن حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمان های رهبر فقید انقلاب اسلامی و تجدید میثاق کردند.

آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی و اعضای هیات وزیران همچنین با نثار تاج گل و قرائت فاتحه، یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب و یادگار امام را گرامی داشتند و در ادامه با حضور بر مزار شهیدان رجایی، باهنر، بهشتی، شهدای دولت و هفتم تیر و گلزار شهدای بهشت زهرا (س) به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام کردند و در پایان در مجتمع عروجیان بهشت زهرا(س) حضور یافتند.

اعضای هیات وزیران سپس با شرکت در نخستین جلسه هیات دولت سیزدهم با امضای «عهدنامه مدیران دولت مردمی» خود را به اصول و ارزش های دهگانه که برآمده از آرمان های انقلاب اسلامی، گفتمان امامین انقلاب و ناظر بر برنامه های دولت است، متعهد و موظف کردند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایرنا