آبادانی و توسعه شهری در گرو امنیت پایدار است
آبادانی و توسعه شهری در گرو امنیت پایدار است

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: هر خدمتی که در شهر ارائه می‌شود، در سایه امنیتی است که نیروی انتظامی خلق کرده و اگر امنیت نباشد، عمران وآبادانی نیز اتفاق نمی‌افتد. حجت‌الاسلام رسول برگی در دیدار با سردار عبدی، فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی و شهرداری پیشانی […]

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: هر خدمتی که در شهر ارائه می‌شود، در سایه امنیتی است که نیروی انتظامی خلق کرده و اگر امنیت نباشد، عمران وآبادانی نیز اتفاق نمی‌افتد.

حجت‌الاسلام رسول برگی در دیدار با سردار عبدی، فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی و شهرداری پیشانی نظام هستند، که شهروندان از بدو تولد با این دو نهاد سر و کار دارند و هر چقدر تعامل این دونهاد بیشتر باشد، خدمت‌رسانی به مردم بیشتر می‌شود.

وی افزود: آسایش و راحتی ما و خانواده ما در سایه نظم و امنیت شهر است که این امر نتیجه زحمات کادر و پرسنل خدوم نیروی انتظامی است.

به نقل از روابط عمومی شهرداری، رئیس شورای اسلامی شهر تبریز اعلام کرد: قدردان زحمات کادر و پرسنل نیروی انتظامی هستیم که جان خود را در دست گرفته تا امنیت شهر را تأمین کنند و امیدوارم با استقرار شهردار این جلسات تعامل ادامه یابد چرا که هر چقدر این تعامل بیشتر باشد مشکلات نیز حل خواهد شد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا