۷ پروژه عمرانی، سلامت، بهداشت و بحران در تبریز افتتاح می‌شود
۷ پروژه عمرانی، سلامت، بهداشت و بحران در تبریز افتتاح می‌شود

با حضور مسئولان استانی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، هفت پروژه عمرانی، سلامت، بهداشت و بحران توسط شهرداری منطقه دو تبریز افتتاح می‌شود.

به گزارش نهال امید، این پروژه‌های حوزه عمرانی، سلامت، بهداشت و بحران شهری صبح دوشنبه، ۹ تیر افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

عملیات مسیرگشایی خیابان عطار نیشابوری یکی از همین پروژه‌های مهم است که در مجموع پنج هزار و ۲۰۰متر مربع به فضاهای عمومی شهر می‌افزاید. این خیابان که با هزینه ای بالغ بر ۳۱۰میلیاردریال احداث شده، از ترافیک خیابان گلگشت و خیابان‌های همجوار کاسته است.

همچنین کانال سنگی و شبکه دفع آب‌های سطحی در ساری زمی و مقابل میدان پلیس در این منطقه که با اعتبار ۲۰میلیاردریالی احداث شده، آماده بهره برداری است.

باکس گذاری و ایجاد شبکه دفع آب های سطحی مهران رود در حوزه شهرداری منطقه چهار با اعتبار ۲۰میلیاردریال، احداث کانال سنگی و شبکه دفع آب‌های سطحی و کنترل سیلاب کوی سهند ائل گلی با اعتبار ۱۱میلیاردریال از دیگر طرح های منطقه دو تبریز است که روز دوشنبه به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، نمازخانه و تاسیسات جانبی پارک عباس میرزا با اعتبار ۳.۵میلیاردریال، تاسیسات بهداشتی آرامستان وادی رحمت با اعتبار ۳.۵میلیاردریال و بهسازی و ساماندهی پارک سهند با اعتبار ۳میلیاردریال سه پروژه دیگر خدماتی این منطقه است که در آستانه افتتاح قرار دارد. این هفت پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۷۰ میلیارد ریال احداث شده است.

  • منبع خبر : ایسنا