کرونا را با اعتماد به درمان طبی و اعتقاد به رحمت الهی شکست خواهیم داد
کرونا را با اعتماد به درمان طبی و اعتقاد به رحمت الهی شکست خواهیم داد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: ورود مهمان ناخوانده‌ای بنام کروناویروس موجی از نگرانی‌ها را در جامعه به همراه داشته است، اما با اعتقاد به رحمت الهی و اعتماد به کادر پزشکی و درمانی این بلا درمان و ریشه کن خواهد شد.

به گزارش نهال امید، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در دیدار با اعضای بسیج جامعه پزشکی با بیان این‌که نیاز امروز مردم در کنار دریافت اقلام بهداشتی و درمان برای مبارزه با ویروس کرونا داشتن امید و انگیزه است، اظهار کرد: پزشکان و کادر درمانی که این روزها در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند در کنار انجام رسالت خطیر خود برای درمان بیماران، امید را به جامعه تزریق کنند.

وی افزود: در این ایام که جامعه درگیر بلای کرونا است، باید از توسل و تمسک به درگاه الهی غافل نشویم، چرا که اعتقاد ما بر این است که با امدادها و الطاف الهی از سد بلاها و آسیب به راحتی عبور کرد.

وی با تاکید بر فعالیت‌های اثر گذار در جامعه اظهار کرد: بسیج جامعه پزشکی یکی از گروه‌های جهادی است که فعالیت‌های ارزشمندی برای محرومیت زدایی و ارائه خدمات رایگان پزشکی داشته است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم با اشاره مقبولیت بالای بسیج جامعه پزشکی در بین مردم از پزشکان عضو این جامعه خواست به بحث حاشیه نشینی و ارائه خدمات پزشکی رایگان در مناطق محروم و اماکن عمومی به ویژه مصلی‌ها توجه داشته باشند.

ایسنا