کارگاه‌های آنلاین کانون کودکان و نوجوانان در آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود
کارگاه‌های آنلاین کانون کودکان و نوجوانان در آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی از آغاز ثبت نام کودکان و نوجوانان در کارگاه‌های فرهنگی هنری آنلاین خبر داد.

به گزارش نهال امید، علی بینش اعلام کرد: این اداره کل همزمان با سراسر کشور، اقدام به برگزاری کارگاه‌های مجازی به صورت برخط (آنلاین) در موضوعات متنوع فرهنگی هنری و ادبی کرده است.

وی گفت: تعدادی از اساتید و مربیان با تجربه و توانمند اجرای این کارگاه‌ها را برعهده دارند.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی، کارگردانی فیلم و نمایش، بازیگری، نقاشی، خوشنویسی، اوریگامی، تذهیب، نگارگری، مهارت‌های مثبت‌اندیشی، مهارت‌های پرورش خلاقیت سفال را از جمله موضوعاتی برشمرد که به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

بینش، مهلت ثبت نام در این کارگاه‌ها را تا ۲۲ تیر ماه عنوان کرد و افزود: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این کارگاه‌ها می‌توانند با مراجعه بخ وبسایت kpf.ir  ضمن کسب اطلاعات بیشتر از عناوین و زمان برگزاری این دوره‌های آموزشی مطلع شوند.

وی با اشاره به اینکه در صورت عادی‌شدن شرایط به لحاظ شیوع کرونا، مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برنامه‌ریزی لازم را برای ارائه خدمات فرهنگی و برگزاری کارگاه‌های حضوری به عمل آورده‌اند، تاکید کرد: یکی از ویژگی‌های کارگاه‌های آنلاین، امکان بهره‌مندی تمامی کودکان و نوجوانان علاقه‌مند در نواحی و مناطق مختلف کلانشهر تبریز و دیگر شهرهای استان است که پیش از این به دلیل پراکندگی جغرافیائی نامناسب مراکز کانون به خدمات آن دسترسی نداشتند.

بینش از خانواده‌ها خواست به عضویت فرزندان خود در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرهای مختلف استان آذربایجان شرقی از خدمات و فعالیت‌های عمومی و کارگاه‌های تخصصی حضوری و مجازی به صورت آفلاین وآنلاین استفاده نمایند.

مدیر کل کانون آذربایجان شرقی گفت: به جز ثبت نام در کارگاه های آنلاین که از طریق مراجعه به سایت kpf.ir صورت می‌گیرد بقیه خدمات و برنامه‌ها با مراجعه به مراکز کانون و ثبت‌نام به صورت حضوری انجام می‌پذیرد.

  • منبع خبر : ایرنا