نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی به پویش پازل ایران همدل پیوست
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی به پویش پازل ایران همدل پیوست

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز به پویش پازل ایران همدل پیوست. حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم با پیوستن به پویش پازل همدلی، اظهار کرد: امیدواریم با مشارکت آحاد جامعه در انواع طرح‌های خیرخواهانه و نوع دوستانه، شاهد برخورداری کودکان و نوجوانان خانواده‌های کم برخوردار از امکانات آموزشی برای کودکان […]

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز به پویش پازل ایران همدل پیوست.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم با پیوستن به پویش پازل همدلی، اظهار کرد: امیدواریم با مشارکت آحاد جامعه در انواع طرح‌های خیرخواهانه و نوع دوستانه، شاهد برخورداری کودکان و نوجوانان خانواده‌های کم برخوردار از امکانات آموزشی برای کودکان لازم التعلیم تحت پوشش بهزیستی ، کمیته امداد و دیگر موسسات واقعی خیریه باشیم.

 وی افزود: لازم است با تدارک بسیج امکانات از ناحیه دولتمردان  و به همت خیران و نیکوکاران و با همدلی و همراهی مردم فهیم، دورنمای روشنی از آموزش، تربیت و  مهارت آموزی را بصورت علمی و عملی در این قشر از جامعه، شاهد باشیم.

وی با بیان این‌که هرگونه طرح، برنامه و حرکت‌های مرتبط با آموزش، تربیت و مهارت آموزی کودکان و نوجوانان همگام با آموزه های دینی، قابل تحسین است، خاطرنشان کرد: با اجرای مناسب و مطلوب پویش پازل همدلی و تداوم طرح های دیگر متناسب، موانع موجود بر سر راه آموزش و تربیت کودکان و نوجوانان برداشته شود. 

 وی افزود: با اراده دست اندرکاران ذیربط و به اهتمام خیران و نیکوکاران شریف و فهیم استان، با افتخار  می توانیم در کوتاه مدت ، به شهر و استانی عاری از خانواده های کودکان و نوجوانان بازمانده از تحصیل دست یابیم.

امام جمعه تبریز تاکید کرد: هیچ کودک و نوجوانی ، در هیچ جایی از میهن اسلامی، نباید به جهت عدم توانایی و نیازمندی، از چرخه نظام آموزش به دور باشد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان، کمپین پازل همدلی، بزرگ ترین چیدمان مهربانی، با شعار ” قطره قطره جمع گردد    همدلی معنا شود ” توسط بهزیستی آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور در راستای پویش ایران همدل،  با هدف تامین لوازم التحریر مورد نیاز کودکان و دانش آموزان تحت پوشش اجرا می شود.

  • منبع خبر : ایسنا