نسخه جدید سامانه جامع خدمات مهندسان در تبریز راه‌اندازی شد
نسخه جدید سامانه جامع خدمات مهندسان در تبریز راه‌اندازی شد

شهردار تبریز از راه‌اندازی نسخه جدید و ارتقاءیافته سامانه خدمات جامع مهندسان خبر داد. ایرج شهین باهر با اعلام این خبر گفت: با توجه به شیوع کرونا و ضرورت ارائه خدمات اداری به صورت الکترونیکی، شهرداری تبریز سامانه جامع خدمات مهندسان را راه‌اندازی کرده است. وی، تحقق شهر هوشمند را از اهداف راه‌اندازی این سامانه […]

شهردار تبریز از راه‌اندازی نسخه جدید و ارتقاءیافته سامانه خدمات جامع مهندسان خبر داد.

ایرج شهین باهر با اعلام این خبر گفت: با توجه به شیوع کرونا و ضرورت ارائه خدمات اداری به صورت الکترونیکی، شهرداری تبریز سامانه جامع خدمات مهندسان را راه‌اندازی کرده است.

وی، تحقق شهر هوشمند را از اهداف راه‌اندازی این سامانه توصیف کرد و گفت: شهرداری تبریز تلاش می‌کند با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، مراجعات اداری را تا حد امکان کاهش دهد.

شهردار تبریز تاکید کرد: این سامانه بر بستر سیستم یکپارچه شهرسازی، امکان ارائه خدمات متنوع موردنیاز مهندسان را فراهم کرده است.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی افزود: نسخه جدید و ارتقاء یافته این سامانه، ‌که پس از طی مراحل آزمایشی وارد فاز اجرایی شده، با همه سیستم‌های عامل موبایل و کامپیوتر همخوانی دارد و به سهولت در دسترس همه مهندسان است.

وی بیان کرد: مهندسان عضو سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان می‌توانند در صورت طی مراحل ثبت‌نام و احراز هویت، تمام مکاتبات خود اعم از ارسال گزارش‌های مرحله‌ای، نامه توقف عملیات ساختمانی و… را به‌صورت الکترونیکی از طریق سامانه (http://esup.tabriz.ir/Eng/login.html) ارسال کنند.

  • منبع خبر : ایسنا