مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ارس منصوب شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ارس منصوب شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی سعید شیرمحمدی بهنام را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد ارس منصوب کرد. در متن حکم سیدعباس صالحی خطاب به سعید شیرمحمدی بهنام آمده است: «با عنایت به پیشنهاد رئیس هیات مدیره و مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد ارس و تفاهم نامه شماره فیمابین با […]

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی سعید شیرمحمدی بهنام را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد ارس منصوب کرد.

در متن حکم سیدعباس صالحی خطاب به سعید شیرمحمدی بهنام آمده است: «با عنایت به پیشنهاد رئیس هیات مدیره و مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد ارس و تفاهم نامه شماره فیمابین با دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی به موجب این حکم به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد ارس منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با مسئولان و مدیران محترم منطقه آزاد ارس و ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ، هنر و مردم فرهنگ دوست و هنر پرور آن منطقه در مسیر رشد فضائل اخلاقی، شکوفایی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی، ایرانی موفق و موید باشید.»

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، شیرمحمدی مدیریت هنری سازمان منطقه آزاد ارس را در کارنامه دارد. پیش از این، ابراهیم نصیری عهده دار این مسئولیت در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد ارس بود.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا