مدیران ادارات می‌توانند کارکنان خود را تا حداقل ممکن کاهش دهند
مدیران ادارات می‌توانند کارکنان خود را تا حداقل ممکن کاهش دهند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران و روسای دستگاه‌های اجرایی استان، بنا به تشخیص، می‌توانند تعداد کارکنان خود را از یک‌سوم نیز کاهش داده و به کمترین تعداد ممکن برسانند. علیار راستگو با اشاره به مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا مبنی بر حضور حداکثر یک سوم کارکنان ادارات در شهرهای […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مدیران و روسای دستگاه‌های اجرایی استان، بنا به تشخیص، می‌توانند تعداد کارکنان خود را از یک‌سوم نیز کاهش داده و به کمترین تعداد ممکن برسانند.

علیار راستگو با اشاره به مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا مبنی بر حضور حداکثر یک سوم کارکنان ادارات در شهرهای با وضعیت قرمز، گفت: نظر ستاد ملی مقابله با کرونا، کاهش کارکنان ادارات به کمترین تعداد است که این موضوع از سوی رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور نیز اعلام شد.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس، مقرر شد به مدیران و روسای دستگاه‌های اجرایی و ادارات استان اختیار داده شود بنا به تشخیص، نیروهای خود را از یک‌سوم نیز کاهش داده و به حداقل ممکن برسانند.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، راستگو اظهار کرد: دستگاه‌های خدمات‌رسان و ضروری همچنان طبق مصوبه پیشین ستاد استانی، حداکثر با یک‌دوم کارکنان با تشخیص بالاترین مقام مسئول ایفای وظیفه خواهند کرد.

وی همچنین با بیان اینکه دستگاه‌های خدمات‌رسان در طول محدودیت‌های کرونایی، خدمات خود را متوقف نخواهند کرد، به مردم استان توصیه کرد در صورتی که کار ضروری ندارند، از مراجعه به ادارات خودداری و کارهای اداری خود را به بعد از تعطیلی ادارات موکول کنند.

  • منبع خبر : ایسنا