لزوم ادامه محدودیت‌هایی که موجب کاهش بار بیماری شد/ فعالیت گروه‌های شغلی ۱ و۲ در آذربایجان‌شرقی
لزوم ادامه محدودیت‌هایی که موجب کاهش بار بیماری شد/ فعالیت گروه‌های شغلی ۱ و۲ در آذربایجان‌شرقی

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: با وجود نارنجی شدن وضعیت استان به طور کلی معتقدیم، تمامی محدودیت‌هایی که منجر به کاهش بار بیماری شد، باید ادامه پیدا کند. محمد حسین صومی، عصر چهارشنبه در گفت‌وگوی خبری با بیان این مطلب، اظهار کرد: خوشبختانه با اقدامات انجام شده از پانزدهم تا آخر آبان ماه، […]

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: با وجود نارنجی شدن وضعیت استان به طور کلی معتقدیم، تمامی محدودیت‌هایی که منجر به کاهش بار بیماری شد، باید ادامه پیدا کند.

محمد حسین صومی، عصر چهارشنبه در گفت‌وگوی خبری با بیان این مطلب، اظهار کرد: خوشبختانه با اقدامات انجام شده از پانزدهم تا آخر آبان ماه، شاهد تغییر رنگ و وضعیت شهرستان‌های استان بودیم و از فردا مجموعه‌ی شهرستان‌های استان اعم از تبریز و بقیه‌ی شهرستان‌ها از وضعیت قرمز خارج می‌شوند.

وی با اشاره به کاهش تعداد بستری‌ها و بیماران کرونایی، گفت: تعداد بستری‌های استان به عنوان فاکتوری مهم، زیر ۱۲۰۰ نفر، بیماران بستری در بخش‌های آی سی یو زیر ۳۰۰ نفر و بیماران تحت تهویه‌ی مکانیکی، ۱۳۰ نفر هستند.

وی به روند تداوم محدودیت‌های کرونایی اشاره و خاطرنشان کرد: گروه‌های شغلی یک و دو در شهرهای نارنجی به فعالیتشان ادامه می‌دهند، اما گروه‌های شغلی سه و چهار نمی‌توانند فعالیت کنند؛ از همه‌ی مردم خواهش می‌کنیم هر کاری که در این مدت برای کاهش بار بیماری انجام داده‌اند، ادامه دهند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بخش پایانی سخنانش با اشاره به تاثیرگذاری اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی، متذکر شد: این طرح از اول آذر ماه اجرا می‌شود و امروز هم بازدید از قرارگاه‌های این طرح در شهرستان شبستر و اسکو و دیداری با معاون هماهنگ کننده‌ی سپاه عاشورا داشتیم، به زودی نتیجه‌ی اقدامات بهداشتی و اجرای این طرح ارزشمند را خواهیم دید.

بر اساس این گزارش جدول مشاغل به شرح زیر است: 

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا