فروشگاه مجازی تولیدات زنان سرپرست خانوار آذربایجان شرقی دایر می‌شود
فروشگاه مجازی تولیدات زنان سرپرست خانوار آذربایجان شرقی دایر می‌شود

با امضای تفاهم نامه‌ای میان اداره کل پست و اداره کل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی فروشگاه تولیدات زنان سرپرست خانوار به صورت مجازی دایر می‌شود.

به گزارش نهال امید، مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی در این رابطه گفت: این طرح برای حمایت از معیشت زنان سرپرست خانوار اجرا می‌شود و به صورت رایگان، خدمات بازاریابی و فروش را به آن‌ها ارائه می‌دهد.

رقیه صادق زاده افزود: برای اولین بار در سطح کشور این طرح عملیاتی شده و بانوان متقاضی دریافت امکانات فروش آنلاین، آموزش‌های لازم را دریافت کرده اند و می‌توانند صفحات خود را در سامانه بازار الکترونیکی شرکت پست مدیریت کنند.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، مدیر کل پست استان نیز گفت: سایت ebazar.post.ir که خدمات فروش آنلاین را ارائه می‌دهد، بخش ویژه‌ای برای بانوان سرپرست خانوار نیز اختصاص داده است.

محمد پوربزرگ ادامه داد: بانوان سرپرست خانوار می‌توانند با ایجاد غرفه‌هایی، محصولات خود را معرفی کنند و خریداران نیز از سراسر کشور با مراجعه به این فضا و دریافت اطلاعات کامل کالاها، امکان ثبت سفارش و دریافت از طریق پست را دارند.

  • منبع خبر : ایسنا