فراخوان رویداد رسانه‌ای آذربایجان‌شرقی باعنوان «‌تب‌ریز» منتشر شد
فراخوان رویداد رسانه‌ای آذربایجان‌شرقی باعنوان «‌تب‌ریز» منتشر شد

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی شفیعی دیشب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فراخوان رویداد رسانه‌ای استان آذربایجان‌شرقی با عنوان «‌تب‌ریز» و با رویکرد ترویج پیام «تب کرونا با همدلی می‌ریزد» به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان شرقی و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان منتشر شد. مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: کرونا؛ امیدبخشی و آگاهی بخشی در جامعه، فرهنگ سازی بهداشت فردی و اجتماعی، تبیین جان‌شفانی کادر بهداشتی و درمانی استان، اقدامات گروه‌های جهادی و ستاد مقابله با کرونا در استان، پاسخ به شایعات دوران مقابله با کرونا و همچنین دوران پساکرونا و راهکارهای تحقق شعار سال (جهش تولید) محورهای این رویداد رسانه‌ای استان است. وی با بیان این‌که رویداد رسانه‌ای استان آذربایجان شرقی «‌تب‌ریز» در بخش‌های گزارش، یادداشت و مقاله، مصاحبه عکس خبری و تیتر برگزار می‌شود، گفت: آثار ارسالی باید حد فاصل یکم اسفند ماه ۹۸ تا ۳۰ اردیبهشت ماه جاری در یکی از رسانه‌های دارای مجوز استان آذربایجان‌شرقی منتشر شده باشد. شفیعی با بیان اینکه آثار باید با تأیید مدیرمسؤول رسانه در قالب فایل PDF به آدرس پست الکترونیکی tabriz.corona@gmail.com ارسال شوند، خاطرنشان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ است. مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان‌شرقی با تأکید بر این‌که آثار ارسالی با موضوعات خارج از محورهای ارائه شده مورد داوری قرار نمی‌گیرند، یادآور شد: قرار است به آثار برگزیده در هر بخش جوایز ارزنده‌ای اهدا شود. گفتنی است، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دفتر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان‌شرقی واقع در تبریز، اول سربالایی ولیعصر، مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن مراجعه کرده یا با شماره تلفکس ۳۳۲۸۱۹۱۲ ۰۴۱ در ارتباط باشند.

به گزارش نهال امید، مرتضی شفیعی دیشب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فراخوان رویداد رسانه‌ای استان آذربایجان‌شرقی با عنوان «‌تب‌ریز» و با رویکرد ترویج پیام «تب کرونا با همدلی می‌ریزد» به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان شرقی و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان منتشر شد.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: کرونا؛ امیدبخشی و آگاهی بخشی در جامعه، فرهنگ سازی بهداشت فردی و اجتماعی، تبیین جان‌شفانی کادر بهداشتی و درمانی استان، اقدامات گروه‌های جهادی و ستاد مقابله با کرونا در استان، پاسخ به شایعات دوران مقابله با کرونا و همچنین دوران پساکرونا و راهکارهای تحقق شعار سال (جهش تولید) محورهای این رویداد رسانه‌ای استان است.

وی با بیان این‌که رویداد رسانه‌ای استان آذربایجان شرقی «‌تب‌ریز» در بخش‌های گزارش، یادداشت و مقاله، مصاحبه عکس خبری و تیتر برگزار می‌شود، گفت: آثار ارسالی باید حد فاصل یکم اسفند ماه ۹۸ تا ۳۰ اردیبهشت ماه جاری در یکی از رسانه‌های دارای مجوز استان آذربایجان‌شرقی منتشر شده باشد.

شفیعی با بیان اینکه آثار باید با تأیید مدیرمسؤول رسانه در قالب فایل PDF به آدرس پست الکترونیکی tabriz.corona@gmail.com ارسال شوند، خاطرنشان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ است.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان‌شرقی با تأکید بر این‌که آثار ارسالی با موضوعات خارج از محورهای ارائه شده مورد داوری قرار نمی‌گیرند، یادآور شد: قرار است به آثار برگزیده در هر بخش جوایز ارزنده‌ای اهدا شود.

گفتنی است، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دفتر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان‌شرقی واقع در تبریز، اول سربالایی ولیعصر، مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن مراجعه کرده یا با شماره تلفکس ۳۳۲۸۱۹۱۲ ۰۴۱ در ارتباط باشند.

مهر