طرح اقدام ملی مسکن با قرعه کشی ۹۲ واحد در میانه آغاز شد
طرح اقدام ملی مسکن با قرعه کشی ۹۲ واحد در میانه آغاز شد

طرح اقدام ملی مسکن در میانه چهارشنبه شب با قرعه کشی ۹۲ واحد مسکونی بین متقاضیان شهرستان وارد مرحله اجرایی شد.

به گزارشنهال امید، طرح اقدام ملی مسکن شهرستان میانه برای ۲۳ گروه ۴ نفری در ساختمان های ۳ طبقه شامل یک طبقه پارکینگ و دو طبقه مسکونی ۴ واحدی قرعه کشی شد.

احداث هر واحد مسکونی در طرح اقدام ملی مسکن با ۴۰۰ میلیون ریال آورده متقاضی و یک میلیارد ریال تسهیلات بانکی ویژه مسکن آغاز می شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در آیین قرعه کشی طرح اقدام ملی مسکن با اشاره به عزم دولت برای پیشبرد این طرح گفت: پیشبرد طرح مسکن ملی نیازمند استفاده بهینه از زمان و وحدت و همدلی بین گروه هاست.

محمدرضا مشایخی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و از جان گذشتگی مردان غیور اسلام، دفاع از میهن، آرمان ها، باورها و مقاومت و معنویت در دفاع مردان عرصه هشت سال دفاع مقدس را سبب تفاوت این جنگ با سایر جنگ های رخداده در دنیا عنوان کرد و افزود: خدمت گزاری به همنوع در هر قالبی ادامه راه شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان است.

وی همچنین با اشاره به اینکه هر گونه اقدام در جامعه را مدیون و مرهون امنیت حاصل از ایثار و دلاورمردی مردان عرصه دفاع مقدس هستیم، اجرای طرح ملی مسکن را نیز جزو برنامه هایی دانست که دولت در سایه امنیت و در راستای خدمتگزاری به مردم نیازمند به آن اقدام کرده است.

مشایخی با تاکید بر اینکه هنوز نتوانسته ایم به ایده آل لازم در تامین مسکن مورد نیاز برای جامعه هدف دست یابیم، طرح اقدام ملی مسکن را که از سال گذشته آغاز شده است، کمک به کاهش نیاز جامعه در بخش مسکن برشمرد.

وی فرصت دو ساله جهت تامین زمین و اجرا در این طرح را مورد اشاره قرار داد و گفت: تسریع در زمان اجرا در کنار تامین زمین رایگان به نفع متقاضیان خواهد بود.

شهرستان میانه با ۱۹۵ هزار نفر جمعیت در ۱۸۰ کیلومتری جنوب تبریز واقع شده است.

  • منبع خبر : ایرنا