ضرورت توسعه تبلیغات و بازاریابی جاذبه‌های گردشگری و فرهنگی
ضرورت توسعه تبلیغات و بازاریابی جاذبه‌های گردشگری و فرهنگی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی بر ضرورت توسعه تبلیغات و بازاریابی جاذبه‌های گردشگری و فرهنگی این استان تاکید کرد.

به گزارش نهال امید، سرپرست جدید معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی طی مراسمی امروز منصوب شد.

احمد حمزه زاده مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی در این مراسم تأکید کرد: ارتباط و تعامل مؤثر با تشکل‌های حرفه‌ای گردشگری جهت ارتقا خدمت‌رسانی، استانداردسازی، آموزش، نظارت و توسعه تبلیغات و بازاریابی جاذبه‌های گردشگری و فرهنگی استان با رویکرد بازارهای هدف گردشگری خارجی و داخلی و توجه به بازاریابی الکترونیک از وظایف این معاونت است.

وی با اشاره به اینکه لازمه توسعه گردشگری مطالعه علمی و بهره‌مندی از فن‌آوری‌های نوین است، ادامه داد: با عنایت به گسترش و توسعه روزافزون صنعت گردشگری و در راستای عملیاتی کردن پیام مقام معظم رهبری در سال جدید مبنی بر ایجاد جهش تولید و لزوم مطالعه علمی، تدوین و اجرای برنامه‌های لازم جهت نیل به افزایش کمی و کیفی خدمات حوزه گردشگری و استفاده از فن‌آوری‌های نوین، از عمده وظایف معاونت گردشگری خواهد بود.

طی حکمی امروز علیرضا بایرام زاده به عنوان سرپرست معاونت گردشگری استان منصوب شد.

گفتنی است، علیرضا بایرام زاده دانش‌آموخته دکتری رشته ایران‌شناسی بوده و پیش از این مسئولیت‌هایی نظیر دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر اداره کل، کارشناس مسئول طرح‌ها و تسهیلات سرمایه‌گذاری گردشگری، دبیر کمیسیون فنی نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، رئیس گروه امور مراکز و خدمات گردشگری و جانشین معاونت گردشگری و سرمایه‌گذاری استان را در سوابق کاری و اجرایی خود داشته است.

مهر