شبکه تربیتی بسیج نیروهای وفادار را شناسایی کند
شبکه تربیتی بسیج نیروهای وفادار را شناسایی کند

امام جمعه تبریز گفت: شبکه تربیتی بسیج باید نسبت به شناسایی نیروهای وفادار انقلاب وارد عمل شود.

به گزارش نهال امید، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی آل‌هاشم یکشنبه شب در جلسه ویدئو کنفرانسی مجمع استادیاران شبکه تربیتی بسیج استان، افزایش بصیرت و آگاهی را از مهم‌ترین اولویت‌های اساتید شبکه تربیتی بسیج دانست و افزود: اساتید و مربیان فعال در این عرصه ضمن این باید بصیرت خود را افزایش دهند، بصیرت افزا نیز باشند.

وی بر ضرورت افزایش بصیرت و آگاهی اساتید شبکه تربیتی بسیج تاکید و اضافه کرد: هوشیاری در شناخت افکار و عقاید مردم، شناخت نیروهای وفادار، سازماندهی آنان، جداسازی جبهه حق از باطل و ادامه حرکت برای اساتید و مربیان این حوزه از ضروریات است.

آل هاشم یکی دیگر از ضروریات کاری حلقه صالحین (شبکه تربیتی بسیج) را تقوا برشمرد و اظهار داشت: شما باید هم تقوا را در خود تقویت و هم در زیر مجموعه خود جاری و ساری کنید و همچنین سعه صدر داشته باشید و مسائل را به نحو احسن تدبیر کنید، چون از صفات برجسته یک انسان کامل سعه صدر و گوش دادن به نظرات همه افراد از سلایق گوناگون است.

وی با بیان اینکه مردمی بودن یکی از اولویت‌های اساتید شبکه بسیج است که می‌تواند به واسطه آن با مردم به خوبی ارتباط برقرار کرده و با آنان هم زبان باشند، اضافه کرد: ساده زیستی، قاطعیت در عین مهربانی به منظور پیاده کردن تمامی برنامه‌ها شرط اساسی شبکه تربیتی اساتید و مربیان بسیج است.

آل هاشم صبر و استقامت در برابر ناروایی‌ها و امیدوار بودن به آینده کشور را یکی دیگر از اولویت‌های حلقه‌های صالحین برشمرد و افزود: تلاش‌های فعالان این حوزه امید را در دل مردم نسبت به آینده کشور و آینده نظام خوش بین می‌کند و می‌توان ثابت کرد که همه ما سرباز نظام و ولی فقیه هستیم و حاضریم برای تحقق بخشیدن به منویات معظم له جان خود را نیز فدا کنیم.

وی از تلاش‌های فرماندهان نواحی بسیج، ائمه جمعه شهرستان‌ها و به ویژه فرماندهی سپاه عاشورا که در ایام کرونایی طی سه ماه گذشته با جان و دل در تهیه ماسک، مواد ضد عفونی کننده و نیز بسته‌های معیشتی اقدامات ارزشمندی انجام داده‌اند، قدردانی کرد.