سه هزار و ۳۵۸ میلیارد ریال صرف توسعه شبکه فاضلاب آذربایجان شرقی شد
سه هزار و ۳۵۸ میلیارد ریال صرف توسعه شبکه فاضلاب آذربایجان شرقی شد

معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی اعلام کرد: در هفت سال گذشته برای اجرای ۹۹ طرح توسعه شبکه فاضلاب در استان سه هزار و ۳۵۸ میلیارد ریال اعتبار عمرانی جذب شده است.

به گزارش نهال امید، قاسم ابراهیم زاده افزود: در هفت سال فعالیت دولت تدبیر و امید یکهزار و ۱۳۲ کیلومتر شبکه فاضلاب در آذربایجان شرقی احداث و ۳۲ کیلومتر از شبکه فاضلاب موجود نیز اصلاح شده است. 

وی با اشاره به در دست ساخت بودن ۳۹ تصفیه خانه فاضلاب در شهرهای آذربایجان شرقی از مدول دوم تصفیه خانه تبریز، تصفیه خانه مرند، مدول دوم تصفیه خانه شهر جدید سهند، تصفیه خانه مسکن مهر خسروشهر، ملکان، هریس، آذرشهر و هشترود به عنوان برخی از تصفیه خانه های در دست ساخت استان نام برد.

وی اظهار کرد: در هفت سال گذشته همچنین بیش از ۳۸۸ هزار انشعاب آب و بیش از ۳۷۵ هزار فقره انشعاب فاضلاب جدید در سطح آذربایجان شرقی به شهروندان واگذار شده است.

معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب اذربایجان شرقی یادآوری کرد: در این مدت همچنین ۲۲ خدمت مربوط به شرکت در دفاتر پیشخوان دولت که تعداد آنها تا پایان پارسال در تبریز به ۱۰۹ دفتر و در شهرستان ها به ۸۳ مورد می رسید، ارایه شده است. 

  • منبع خبر : ایرنا