حمایت تراکتور از ساکت الهامی
حمایت تراکتور از ساکت الهامی

باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، شایعات منتشر شده در خصوص تغییر سرمربی تیم در پایان فصل را به شدت تکذیب کرد.

این باشگاه با صدور بیانیه ای به شرح زیر اعلام کرد؛

بار دیگر بدخواهان تیم حاشیه هایی پیرامون تغییر سرمربی تیم در پایان فصل در فضای مجازی منتشر کرده‌اند که قطعا هدف این افراد به حاشیه کشاندن تیم در شرایط کنونی است.

به استحضار هواداران محترم می‌رساند که مالک محترم، هیئت مدیره و مدیریت باشگاه تراکتور، به شدت از آقای الهامی حمایت می‌کنند؛ چرا که از زمان حضور آقای الهامی در تراکتور، این تیم روند رو به رشدی گرفته و عملکرد وی قابل قبول بوده و امیدواریم بتوانیم در ادامه بازی‌های لیگ برتر و جام حذفی، نتایجی در خور شان هواداران پرشور تراکتور کسب کرده و دل مردم خوب آذربایجان را شاد کنیم.

تراکتور مدت‌هاست که از حواشی به دور است و تمام تمرکز ما به روی بازی هاست و در شرایطی که یک سوم پایانی بازی های لیگ برتر را سپری می کنیم و در مرحله نیمه نهایی جام حذفی حضور داریم، متاسفانه برخی از رسانه‌ها به جای کمک به تراکتور، باعث ایجاد حاشیه شده و با انتشار اخبار دروغ و بی اساس، هواداران عزیزمان را نگران می کنند.

قطعا هدف این افراد، از بین بردن آرامش و تمرکز تیم است و از تمام پرشورها درخواست می کنیم که اخبار واقعی را از طریق رسانه رسمی باشگاه دنبال کنند و توجهی به حاشیه ها نداشته باشند.