جزییاتی جدید از قتل خانوادگی در بناب
جزییاتی جدید از قتل خانوادگی در بناب

فرمانده انتظامی بناب از دستگیری قاتل فراری چهار عضو یک خانواده، در کمتر از 8 ساعت با همکاری پلیس آگاهی سقز خبرداد.

سرهنگ”سهراب شفقی”در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع قتل اعضای یک خانواده چهار نفره در یکی از محلات شهرستان بناب، موضوع به صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محل وقوع حادثه اعزام شدند، گفت: با توجه به اهمیت موضوع، شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: با تحقیقات و اقدامات به موقع، سریع و هوشمندانه کارگاهان پلیس، متهم که بعد از انجام قتل به شهرستان سقز در استان کردستان متواری شده بود در کمتر از هشت ساعت با همکاری پلیس آگاهی این شهر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی شهرستان بناب منتقل شد.

سرهنگ شفقی خاطرنشان کرد: با تحقیقات و بررسی‌های به عمل آمده و اعتراف قاتل مشخص شد، متهم با مقتولان نسبت فامیلی داشته و به دلیل اختلاف خانوادگی وارد خانه خاله اش شده و اعضای چهار نفره این خانواده را با سلاح گرم به قتل رسانده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان بناب در پایان گفت: متهم پس از اعتراف به قتل با تشکیل پرونده برای سیرمراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

  • منبع خبر : ایسنا