تیم های برتر لیگ‌ تکواندو کلانشهر تبریز مشخص شدند
تیم های برتر لیگ‌ تکواندو کلانشهر تبریز مشخص شدند

رییس هیات تکواندو کلانشهر تبریز گفت: جلسه تصمیم‌گیری لیگ‌ تکواندو کلانشهر تبریز برگزار و تیم‌های برتر این دوره از مسابقات مشخص شدند.

به گزارش نهال امید، صمد ناجی با بیان اینکه طی جلسه ای تکلیف لیگ تکواندو کلانشهر تبریز مشخص شد، افزود: در این جلسه مقرر شد که تیم‌هایی که به‌ عنوان سرگروه، مرحله مقدماتی را به اتمام رسانده و راهی مرحله نیمه نهایی شده‌اند، به عنوان تیم قهرمان و تیم‌هایی که به‌ عنوان تیم دوم به مرحله نیمه‌نهایی رسیده‌اند به مقام نایب قهرمانی هر گروه انتخاب شوند. 

رییس هیات تکواندو کلانشهر تبریز خاطر نشان کرد: لیگ‌ تکواندو تبریز در ۲ گروه «الف» و «ب» تا پایان مرحله مقدماتی برگزار شده بود که شیوع بیماری کرونا موجب تعطیلی مسابقات شد و با توجه به اینکه اجازه برگزاری مسابقات تکواندو از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت ورزش و جوانان صادر نشده است و کرونا نیز هر روز شرایط سخت‌تری را به وجود می‌آورد، مسوولان هیات تکواندو کلانشهر تبریز با برگزاری نشستی تکلیف تیم های برتر لیگ‌ تکواندو را مشخص کردند.

وی عنوان کرد: بر این اساس، تیم های فروغی و آکادمی اندیشه از گروه «الف» به ترتیب مقام اول و دوم این گروه را کسب کردند و تیم های تختی و گنجویان از گروه «ب» بر سکوی قهرمانی و نایب قهرمانی این گروه ایستادند.

همچنین در این جلسه فرشاد فروغی از تیم فروغی به عنوان بهترین مربی، مسعود شهباز زاده از تیم تختی به عنوان بهترین سرپرست، نیما رشبری از تیم فروغی به عنوان بهترین بازیکن لیگ، تیم حسین زاده به عنوان تیم با اخلاق، استاد اسحقی از تیم گنجویان به عنوان مربی با اخلاق، مجید سلمانزاده از تیم ستارگان برتر به عنوان سرپرست با اخلاق انتخاب شدند.

ناجی یادآور شد: در اولین فرصت مناسب که شرایط کرونایی اجازه دهد از تیم ها و نفرات برتر این دور از مسابقات، با اهدای کاپ قهرمانی و لوح تقدیر تجلیل می شود.

لیگ تکواندو کلانشهر تبریز در فصل جاری با حضور ۱۲ تیم در ۲ گروه ۶ تیمی «الف» و «ب» برگزار شد و از هر گروه ۲ تیم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

  • منبع خبر : ایرنا