تراکتور، برندی پرافتخار برای کشور است
تراکتور، برندی پرافتخار برای کشور است

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از موفقیت‌های ارزشمند این تیم در مسابقات اخیر، گفت: تراکتور، بدون شک افتخار ایران و آذربایجان است و قلب میلیون‌ها نفر از مردم ایران اسلامی برای این تیم غیرتمند و پرتلاش می‌تپد. محمدرضا پورمحمدی در دیدار با مدیران، بازیکنان و کادر فنی باشگاه فرهنگی، ورزشی تراکتور با اشاره به انتخاب تیم […]

استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از موفقیت‌های ارزشمند این تیم در مسابقات اخیر، گفت: تراکتور، بدون شک افتخار ایران و آذربایجان است و قلب میلیون‌ها نفر از مردم ایران اسلامی برای این تیم غیرتمند و پرتلاش می‌تپد.

محمدرضا پورمحمدی در دیدار با مدیران، بازیکنان و کادر فنی باشگاه فرهنگی، ورزشی تراکتور با اشاره به انتخاب تیم فوتبال تراکتور به عنوان محبوب‌ترین تیم ایران و آسیا، عنوان کرد: به نمایندگی از مردم استان از تلاش‌های تمامی بازیکنان و دست اندرکاران این باشگاه و به‌خصوص مالک محترم که از سرمایه خود برای ورزش و نشاط جوانان هزینه می‌کند، قدردانی می‌کنم.

استاندار آذربایجان شرقی، مردم استان را مردمی ورزش دوست و ورزشکار برشمرد و ادامه داد: بخش اعظمی از این افتخار، مدیون اقدامات ارزشمند باشگاه و تلاش‌های شجاعانه بازیکنان تراکتور در میادین ورزشی است.

وی، داشتن جامعه‌ای سالم را در گرو تربیت جوانانی ورزشکار، ورزش دوست و متخصص دانست و اضافه کرد: فرهنگ سازی برای حمایت از ورزش و ورزشکاران، اقدامی بسیار ارزشمند است که امیدواریم بیش از پیش همچون باشگاه تراکتور در جامعه مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین خواستار توجه بیشتر مدیران باشگاه تراکتور به کادرسازی و توجه به این های پایه شد و ادامه داد: امیدواریم در سایه تدبیر و درایت مدیران تراکتور روز به روز شاهد درخشش این تیم و ورزشکاران آن در میادین مختلف ملی و بین المللی ورزشی باشیم.

پورمحمدی، از آمادگی مدیریت ارشد استان برای حمایت بیشتر از تیم تراکتور خبر داد و افزود: تراکتور، نه تنها برای آذربایجان، بلکه برندی مقتدر برای ایران اسلامی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به برخی حاشیه سازی‌ها و حملات ناجوانمردانه علیه تیم تراکتور، عنوان کرد: این حواشی نباید تراکتور را  از مسیر اصلی خود دور سازد و همه با هم باید با تلاش، غیرت، همت و اقدامات سنجیده، پاسخی درخور شان تراکتور داشته باشیم.

وی همچنین به نقش آذربایجان در برهه‌های حساس انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز اشاره کرد و افزود: ایران ما به مثابه یک تابلو نقاشی زیبا از اقوام و فرهنگ‌های مختلف است که آذربایجان در این زمینه، سهمی عمده و نقشی ویژه دارد.

استاندار آذربایجان شرقی در همین راستا ادامه داد: آذربایجان، مهد مدنیت و فرهنگ اصیل ایرانی است و به جرات می‌توان گفت که ایران مدرن، مدیون آذربایجان است.

سیاح خویی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی تراکتور نیز در این جلسه به تبیین برنامه‌های آتی تیم تراکتور و همچنین کادر سازی این باشگاه در بخش‌های مختلف ورزش قهرمانی، بانوان و نوجوانان نیز پرداخت.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، محمدرضا پورمحمدی با حضور در باشگاه ورزشی، فرهنگی تراکتور، موفقیت‌های این تیم از جمله قهرمانی در جام حذفی فصل گذشته و انتخاب این تیم به عنوان محبوب‌ترین و پرهوادارترین تیم آسیا را تبریک گفت و با بازیکنان و مدیران آن دیدار کرد.

وی در پایان این دیدار، هدایایی یادبودی به مسعود شجاعی، سرمربی و کاپیتان تراکتور و مدیر عامل باشگاه اهدا کرد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا