بیش از سه میلیارد ریال بسته معیشتی در میانه توزیع شد
بیش از سه میلیارد ریال بسته معیشتی در میانه توزیع شد

«انجمن مهرانه» شهرستان میانه در ادامه کمک به اقشار نیازمند و کم‌درآمد شهرستان سه میلیارد و ۱۰ میلیون ریال بسته معیشتی در بین خانواده‌های کم‌بضاعت و نیازمند توزیع کرد.

به گزارش نهال امید، «انجمن مهرانه» شهرستان میانه ۴۳۰ خانواده کم بضاعت و نیازمند را زیر پوشش دارد و در جدیدترین حرکت خود بسته های معیشتی به ارزش هر کدام هفت میلیون ریال، متشکل از برنج، مرغ، گوشت قرمز، تن ماهی، روغن، قند و شکر و حبوبات را توزیع کرد. 

فرماندار ویژه میانه در آیین توزیع بسته معیشتی بین خانواده های زیر پوشش خدمات «انجمن مهرانه» بر لزوم قدردانی از اعتماد ایجاد شده در بین مردم با عملکرد مطلوب دست اندرکاران این انجمن مردمی تاکید کرد.

محمدرضا مشایخی با اشاره به روحیه مشارکت و خیرخواهی کم مانند در بین مردم شهرستان میانه افزود: روحیه خیرخواهانه مردم در کمک به انجمن مهرانه در بعد معنوی، خود مردم و شهرستان را بیمه می کند و در بعد تشکیلاتی نیز امیدی برای شهرستان در کمک رسانی به بیماران سرطانی و کمک رسانی به نیازمندان در شرایط فعلی شیوع بیماری کرونا ایجاد کرده است.

وی با تاکید بر اینکه در حوزه مدیریت و برنامه ریزی در تشکیلات اداری نیز شاهد مشارکت بالای شهرستان هستیم و طرح های عمرانی بسیاری با مشارکت مردم و خیرین به اجرا رسیده و شهرستان میانه را زبان زد کرده است، ادامه داد: خوشبختانه این روحیه سبب شده تا پروژه های مشارکتی شهرستان در اولویت اخذ اعتبار و اجرا از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی قرار گیرد.

مشایخی در پایان بر لزوم تکمیل و بهره برداری سریع مرکز شیمی درمانی شهرستان میانه با همراهی مدیریت شهرستان تاکید کرد و گفت: توفیق در ارایه خدمات بیشتر به بیماران سرطانی با تحقق این امر در سایه مشارکت مردم و خیرین گرانقدر امکانپذیر است.

شهرستان ۱۹۵ هزار نفری میانه در ۱۹۰ کیلومتری جنوب تبریز واقع شده و خیران آن به دلیل مشارکت در کارهای خیرخواهانه و اجرای طرح های عمرانی و تولیدی در زادگاه خود شهرت دارند. 

گفته می شود بیشتر از جمعیت فعلی شهرستان میانه در دهه های اخیر از آن مهاجرت کرده و در تهران و دیگر مناطق کشورمان ساکن شده اند که از بین آنان خیران بنامی پرورش یافته اند.

  • منبع خبر : ایرنا