برگزاری اجلاس سازندگان و طراحان نما در تبریز
برگزاری اجلاس سازندگان و طراحان نما در تبریز

معاون معماری و شهرسازی شهردار تبریز از برگزاری اجلاس سازندگان و طراحان نما در روزهای سوم و چهارم شهریور ماه سال‌جاری در تبریز خبر داد. محمد عزتی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه قانون مدونی که سازنده و شهروند را ملزم به رعایت دستورالعمل ساخت نما کند، در ایران وجود ندارد. وی افزود: بر […]

معاون معماری و شهرسازی شهردار تبریز از برگزاری اجلاس سازندگان و طراحان نما در روزهای سوم و چهارم شهریور ماه سال‌جاری در تبریز خبر داد.

محمد عزتی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه قانون مدونی که سازنده و شهروند را ملزم به رعایت دستورالعمل ساخت نما کند، در ایران وجود ندارد.

وی افزود: بر همین اساس ضرورتی احساس شد که با روشی دیگر مسئله نما در ساخت و سازهای شهر تبریز را مدیریت کنیم.

معاون شهرسازی شهردار تبریز یادآور شد: تقدیر از معماران و سازندگان برتر، معرفی پروژه های شاخص و با کیفیت، کارگاه های آمورشی و پنل های تخصصی، نمایشگاه تجهیزات و مصالح استاندارد از جمله برنامه‌های اجلاس سازندگان و طراحان نما در تبریز است.

وی اضافه کرد: در ساخت و طراحی ساختمان‌ها استفاده از طراحی و مصالح بومی الزام شده و از مدتی قبل توسط شهرداری تبریز به شکل جدی کنترل می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز؛ عزتی تأکید کرد: کمپین نما هویت شهر ما، قطعا از طریق فرهنگ سازی و آموزش، تاثیرات مثبتی در سازندگان و طراحان تبریز ایجاد خواهد کرد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا