برخورد هفت دستگاه خودرو سواری در اتوبان پاسداران تبریز، ۳ مصدوم برجای گذاشت
برخورد هفت دستگاه خودرو سواری در اتوبان پاسداران تبریز، ۳ مصدوم برجای گذاشت

مدیر امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز از مصدوم شدن سه نفر در حادثه‌ی برخورد هفت دستگاه خودروی سواری در اتوبان پاسداران، خبر داد. سیامک نوروزی روز دوشنبه در تشریح جزییات این حادثه، گفت: به دنبال برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ به‌هنگام حرکت در مسیر اتوبان به سمت میدان فهمیده گ، انحراف آن از مسیر و برخورد […]

مدیر امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز از مصدوم شدن سه نفر در حادثه‌ی برخورد هفت دستگاه خودروی سواری در اتوبان پاسداران، خبر داد.

سیامک نوروزی روز دوشنبه در تشریح جزییات این حادثه، گفت: به دنبال برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ به‌هنگام حرکت در مسیر اتوبان به سمت میدان فهمیده گ، انحراف آن از مسیر و برخورد با تیر برق میانی جاده و واژگون شدن، دو سرنشین مرد آن مصدوم شده و راننده مرد نیز دچار صدمه و در داخل خودرو محبوس شد.

وی ادامه داد: تیم اعزامی آتش نشانی با رعایت اصول ایمنی در تصادفات جاده‌ای، راننده محبوس را به بیرون منتقل کرده و به همراه دو سرنشین مصدوم دیگر خودرو پژو جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

به نقل از امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز، وی خاطرنشان کرد: ‌شش دستگاه خودرو سواری دیگر نیز با یکدیگر برخورد کرده بودند که خوشبختانه صدمات جانی نداشتند؛ آتش نشانان ایستگاه شماره هفت با، عملیات امدادی این حادثه را با ایمن سازی خودروها و انتقال خودرو پژو توسط جرثقیل خاتمه دادند.

  • منبع خبر : ایسنا