احتمال برپایی راهپیمایی خودرویی روز قدس در آذربایجان شرقی
احتمال برپایی راهپیمایی خودرویی روز قدس در آذربایجان شرقی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از احتمال زیاد برپایی راهپیمایی خودرویی روز قدس در استان خبر داد.

حجت‌الاسلام رسول برگی روز سه شنبه در جلسه سیاست گذاری ‌و برنامه ریزی روز جهانی قدس، ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام پانزده خرداد ماه در استان، اظهار کرد: این راهپیمایی به صورت عبوری و خودرویی و بدون توقف برگزار می‌شود.

وی گفت: در ویدیو کنفرانس چند روز قبل با تهران بر حساسیت و دقت نظر امام جمعه تبریز در مورد روز قدس تاکید شد.

وی با بیان اینکه هنوز نتیجه گیری قطعی در سطح کشور در خصوص نحوه برگزاری راهپیمایی روز قدس اعلام نشده است، گفت: برگزاری راهپیمایی فیزیکی در صورت سفید شدن وضعیت شهرها از پیشنهادات در این خصوص بود که امکان آن در تبریز و آذربایجان شرقی کم است.

به گزارش نهال امید، حجت‌الاسلام برگی با اشاره به سایر پیشنهادات برای برگزاری راهپیمایی روز قدس، اظهار کرد: راهپیمایی خودرویی با همراهی یگان‌های موتوری با تعیین مسیر قبلی، مزین کردن مسیر، پخش سرود از بلندگو و تصویربرداری با هلی شات و نصب بنر، پرچم و پوستر از دیگر راه‌های برگزاری راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان است. 

وی گفت: مسیر قطعی برای راهپیمایی روز قدس تبریز متعاقبا اعلام می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به همدلی و هماهنگی بین مسئولان استانی اظهار کرد: در این رابطه، حضرت آقا نیز اخیرا چند بار از تبریز نام برده‌اند که این موضوع درنتیجه تدابیر حکیمانه نماینده مقام معظم رهبری در استان و همکاری دستگاه‌ها محقق شده است؛ می‌خواهیم عصر روز قدس نیز حضرت آقا باز از تبریز اسم ببرند.

بر اساس این گزارش، اهم برنامه‌های بزرگداشت روز جهانی قدس ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)و قیام خونین  ۱۵ خرداد ماه در این جلسه قرائت و مورد تصویب اعضا قرار گرفت.

  • منبع خبر : ایسنا